Pliki do pobrania

Witaj w kąciku dla wtajemniczonychfet04 10

Będąc w tym miejscu mojej witryny możesz poczuć się wyróżniony. Wcześniej to miejsce było dostępne po zalogowaniu. Obecnie, w nowej szacie tej witryny, udostępniam wszystkie zamieszczone pliki w wersji do odsłuchania bądź do pobrania. Pamiętaj aby nie rozpowszechniać tych materiałów bez podania źródła i autora. Miej szacunek dla praw autorskich. Niech materiały tutaj zamieszczone będą lekcją poglądową, z której można się wiele nauczyć. Takie też jest ich przesłanie.

Sugeruję Ci, abyś napisał/a do mnie, na osobisty adres mailowy, swoje sugestie odnośnie oczekiwań. Mam na myśli Twoje oczekiwania związane z plikami audio. Czy chcesz więcej nagrań z sesji badawczych, czy może z sesji do innych wcieleń, a może urywki z regresji duchowych, do życia dusz pomiędzy wcieleniami?

Myślałem też o możliwości nagrania sesji do ćwiczeń w medytacji. Pomysłów mam dużo, jednak oczekuję od Was podpowiedzi o kierunkach zainteresowań. Jakie są konkretne zapotrzebowania, żeby moja praca nie spotkała się z brakiem zainteresowania.

Mile widziane są wszelkie oceny i konstruktywne podpowiedzi.

Uwaga: Udostępniam również moje książki w wersji elektronicznej do pobrania. Książki „Wyprawa w głąb siebie” powstały w oparciu o sesje badawcze z Markiem, które tutaj we fragmentach można odsłuchać. Zaś w książce „Fantazjowanie o przebudzeniu”, oprócz jej całej treści, zwracam uwagę na ostatni rozdział: Twórcze naśladowanie. Znajdziesz tutaj sposób wchodzenia w stany transowe (autohipnozę), oraz kilka prostych medytacji 

Henryk

Komentarze do sesji

fet01 18

Opowiem Wam jak to się zaczęło. Kiedy robiłem gruntowne porządki ze swoim życiem, ponieważ zorientowałem się, że połowa już upłynęła i czas pomyśleć o jego sensie, wtedy wydarzały się różne dziwne rzeczy. Owszem, bardzo dużo czytałem a wyboru lektur dokonywała moja intuicja. Wkrótce do tego „zboczenia” dołączyła potrzeba uczestniczenia w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i kursach. Tutaj też intuicja brała w swoje ręce wszystkie wybory i sposobności jakie nadarzały się w owym czasie.

Najbardziej gruntowna przebudowa mojego systemu przekonań rozpoczęła się po pierwszym stopniu kursu z NLP. To dwutygodniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne dawało mi dobre narzędzie do autoterapii swojej osobowości. Przez cztery lata trwała podstawowa naprawa tego, co w mojej osobowości zgrzytało w stosunku do tego, kim chciałem być.

Może się to komuś wydawać śmieszne, że się sobie nie spodobałem, ale tak już jest, gdy bliżej przyjrzeć się swoim reakcjom, sposobie rozumowania i ramom ograniczającym rzeczywistość. Tę prawdziwą od fałszywej, tę legalną od nielegalnej, dozwoloną od zabronionej, czy też chwaloną w grupie społecznej od tej napiętnowanej.

Dopiero po czterech latach uznałem, że podstawowe porządki zostały zrobione i czas już, aby sięgnąć po wyższą specjalność w tej dziedzinie, która dla mnie przynosiła głęboką autoterapię.