Nietypowe sesje hipnotyczne

rai 008W tym rozdziale zamieszczać będę nietypowe sesje hipnotyczne.

Będą to sesje z regresji do innych wcieleń, urywki regresji duchowych według Newtona, oraz inne nietypowe, czysto badawcze. Tutaj należy dodać, że imiona klientów zostały zmienione.

Dla zainteresowanych informacja: Niektóre fragmenty sesji w wersji audio są dostępne do odsłuchania lub do pobrania.  

Marian w statku

Marian ginie tragicznie w swoim minionym życiu, jako 18 letni chłopiec. Żyje samotnie pracując w porcie przy przeładunku ryb we Włoszech. Za zarobione pieniądze kupuje sobie motocykl i jadąc do domu ginie spadając do przepaści. Jest to rok 1973, żeby po dwóch latach w 1975 roku narodzić się w rodzinie Polskiej.

Regresja duchowa - Robert

fet01 09Jego minione życie kończy się tragicznie. To samo wcielenie zostało dokładniej zbadane dnia poprzedniego. Teraz widzi te same obrazy. Jest to życie zakonnika – księdza, który dopuszcza się romansu z dziewczyną. Spotykają się w wynajętym pokoju w miasteczku. Ich romans trwa dosyć długo, aż któregoś dnia kilku mężczyzn zazdrosnych o kobietę i rządni sprawiedliwości, w ich mniemaniu, zaczaili się. Potem w trakcie schadzki wtargnęli do pokoju i drewnianymi pałkami, zabijają duchownego.

02.05.2011r

Fragment - Andrzej P

fet01 12Minione życie to francuski żołnierz z  I – szej wojny światowej. Dostali w okopach jakiś alkohol i kiedy brakuje amunicji, szarżują z bagnetami na Niemców. Trafia do szpitala polowego z kilkoma ranami postrzałowymi. Krótko po tym, opuszcza ciało.

Dociera przed oblicze Rady. Z opisu wynika, że wrócił przedwcześnie i nie wiedzieli, co z nim zrobić. Dlatego ktoś zdecydował, aby doprowadzić go wprost przed Radę Starszych.

27.05.2011r.